Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti PBE-5AC-620
Модель:PBE-5AC-620
Немає відгуків
Уточнюйте !!!
Новий процесор Atheros MIPS 74Kc, що працює на частоті 700 МГц, і оперативна пам'ять об'ємом 128 Мб забезпечують стабільну роботу точки доступу навіть при пікових навантаженнях, в разі передачі великих обсягів інформації.
Мережеве обладнання>Активне мережеве обладнання>Wi-Fi точки доступу
Виробник
Ubiquiti
Модель
PBE-5AC-620
Артикул
PBE-5AC-620
Режими роботи
Wi-Fi точка, Wi-Fi міст
Стандарти мереж
n, ac
Робоча частота
5 ГГц
Кількість антен
1
Інтерфейси
WAN 10/100/1000 Мбит/с
Ширина
620 мм
Висота
620 мм
Глибина
386 мм
Вага
6400 г
Живлення
PoE/адаптер
Робочий діапазон температури повітря
-40°C ~ +70°C