Мережевий фільтр живлення REAL-EL RS-6 EXTRA 5m, black (EL122300003)
Модель:EL122300003
Уточнюйте !!!
Периферія, оргтехніка>Електрообладнання>Мережеві фільтри
Виробник
REAL-EL
Модель
RS-6 EXTRA 5m, black
Артикул
EL122300003
Сумарна потужність підключеного навантаження
≤ 2300 Вт
Кількість розеток
6 шт
Загальний вимикач розеток
двополюсний
Довжина кабелю
5 м
Колір
чорний
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
Номінальна напруга
220 В
Робоча частота
50 Гц
Струм спрацьовування термозапобіжника
10 А