Мережевий фільтр живлення PowerPlant 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY-1056/5) (PPSA10M50S5)
Модель:PPSA10M50S5
Уточнюйте !!!
Мережевий фільтр живлення PowerPlant (JY-1056/5) на 5 розеток призначений для підключення широкого спектру комп'ютерної, побутової та електронної техніки до електричної мережі змінного струму з номінальною напругою не більше 240В і номінальним струмом не більше 10А. Кабель довжиною 5 м дозволить підключити техніку в місцях віддалених від стаціонарних розеток.
Периферія, оргтехніка>Електрообладнання>Мережеві фільтри
Виробник
PowerPlant
Модель
5 м, 5 розеток, евростандарт (JY-1056/5)
Артикул
PPSA10M50S5
Кількість розеток
5
Довжина кабелю
5 м
Колір
білий
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
Номінальна напруга
220 В
Робоча частота
50 Гц
Струм спрацьовування термозапобіжника
10 А
Особливості
заземлюючий контакт, із загальним вимикачем
Технічні характеристики кабелю
3*1.5 мм²