Мережевий фільтр живлення PowerPlant 3 м, 5 розеток, евростандарт (JY-1056/3) (PPSA10M30S5)
Модель:PPSA10M30S5
Уточнюйте !!!
Мережевий фільтр живлення PowerPlant (JY-1056/3) на 5 розеток призначений для підключення широкого спектру комп'ютерної, побутової та електронної техніки до електричної мережі змінного струму з номінальною напругою не більше 240В і номінальним струмом не більше 10А. Кабель довжиною 3 м дозволить підключити техніку в місцях віддалених від стаціонарних розеток.
Периферія, оргтехніка>Електрообладнання>Мережеві фільтри
Виробник
PowerPlant
Модель
3 м, 5 розеток, евростандарт (JY-1056/3)
Артикул
PPSA10M30S5
Кількість розеток
5
Довжина кабелю
3 м
Колір
білий
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
Номінальна напруга
220 В
Робоча частота
50 Гц
Струм спрацьовування термозапобіжника
10 А
Особливості
заземлюючий контакт, із загальним вимикачем
Технічні характеристики кабелю
3*1.5 мм²