Ноутбук Acer Nitro V 16 AI ANV16-61-R3M1 (NH.U1EEU.002)
Модель:NH.U1EEU.002
Уточнюйте !!!
Acer Nitro V 16 AI
ШІ преміум-класу для кожного
Розкрийте революційні можливості ПК з підтримкою штучного інтелекту
Візуальний досвід із ефектом занурення
Ретельно спроектована система охолодження
Покращене керування зі штучним інтелектом завдяки NitroSense та Experience Zone
Аудіо на основі штучного інтелекту та інструменти для підвищення ефективності
Acer PurifiedView
Acer PurifiedVoice 2.0
Високошвидкісний зв'язок з Wi-Fi 6E та USB 4
Ноутбуки, планшети>Ноутбуки
Виробник
Acer
Модель
Nitro V 16 AI ANV16-61-R3M1
Артикул
NH.U1EEU.002
Серія (модельний ряд)
Acer Nitro
Діагональ дисплея
16"
Роздільна здатність
1920x1200 (WUXGA)
Поверхня екрану
матова
Тип матриці
IPS
Частота оновлення екрану
180 Гц
Процесор
AMD Ryzen AI 9 365 (2.0 - 5.0 ГГц)
Кількість ядер процесора
10
Кількість слотів для оперативної пам'яті
2
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Об'єм SSD
2 Тб
Тип відеокарти
дискретна
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5070
Веб-камера
Full HD, 1080p
Додаткові можливості
вбудований мікрофон, стереодинаміки
Бездротові технології
Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.3
Інтерфейси та підключення
Операційна система
без операційної системи
Ємність батареї
4 cell
Ємність аккумулятору
76 Втг
Особливості
українська клавіатура, підсвічування клавіатури, гніздо для замка Kensington, TPM модуль
Ширина
360.04 мм
Висота
24.5 мм
Глибина
275.62 мм