Ноутбук Acer Nitro V 16 AI ANV16-42-R67K (NH.U1JEU.009)
Модель:NH.U1JEU.009
Уточнюйте !!!
Ноутбуки, планшети>Ноутбуки
Виробник
Acer
Модель
Nitro V 16 AI ANV16-42-R67K
Артикул
NH.U1JEU.009
Серія (модельний ряд)
Acer Nitro
Діагональ дисплея
16"
Роздільна здатність
1920x1200 (WUXGA)
Поверхня екрану
матова
Тип матриці
IPS
Частота оновлення екрану
180 Гц
Процесор
AMD Ryzen 5 240 (4.3 - 5.0 ГГц)
Кількість ядер процесора
6
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Об'єм SSD
1 ТБ
Тип відеокарти
дискретна
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 4050
Додаткові можливості
вбудований мікрофон, стереодинаміки
Бездротові технології
Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.3
Інтерфейси та підключення
Операційна система
без операційної системи
Ємність аккумулятору
76 Втг
Особливості
підсвічування клавіатури
Ширина
360 мм
Висота
24.5 мм
Глибина
275.62 мм