Ноутбук Acer Nitro 16S AI AN16S-61-R1WP (NH.QXVEU.002)
Модель:NH.QXVEU.002
Уточнюйте !!!
Ноутбуки, планшети>Ноутбуки
Виробник
Acer
Модель
Nitro 16S AI AN16S-61-R1WP
Артикул
NH.QXVEU.002
Серія (модельний ряд)
Acer Nitro
Діагональ дисплея
16"
Роздільна здатність
1920x1200 (WUXGA)
Поверхня екрану
матова
Тип матриці
IPS
Частота оновлення екрану
180 Гц
Процесор
AMD Ryzen AI 9 365 (2.0 - 5.0 ГГц)
Кількість ядер процесора
10
Кількість слотів для оперативної пам'яті
2
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Об'єм SSD
1 ТБ
Тип відеокарти
дискретна
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5070
Веб-камера
Full HD, 1080p
Додаткові можливості
вбудований мікрофон, стереодинаміки
Бездротові технології
Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E (802.11ax)
Інтерфейси та підключення
Операційна система
без операційної системи
Ємність батареї
4 cell
Ємність аккумулятору
76 Втг
Особливості
підсвічування клавіатури, зарядка від USB
Ширина
357мм
Висота
20 мм
Глибина
276 мм