Монітор Vinga 27S416-11B
Модель:27S416-11B
Уточнюйте !!!
Опис Монітор Vinga 27S416-11B
Модель
27S416-11B
Артикул
27S416-11B
Тип монітора
Безрамковий, Для програміста, Широкоформатний, Для відеомонтажу, Геймерський
Діагональ дисплея
27"
Роздільна здатність
3840 x 2160
Частота оновлення екрану
165 Гц
Підсвічування
LED
Час реакції матриці
1мс (MPRT)
Яскравість
300 кд/м2
Споживана потужність в робочому режимі
49 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Інтерфейси та підключення
2 х HDMI, 2 x DisplayPort, 3 x USB 3.0, 1 х USB Type-B
Розміри з підставкою
615 х 444 х 170 мм
VESA
75x75 мм
Вбудовані колонки
2 х 2 Вт
Також шукають
вертикальні, TFT, LCD, великі, для фільмів
Вага без упаковки
5.4 кг
Розміри без підставки
615 х 359 х 44 мм
Вага з упаковкою
6.5 кг
Технології поліпшення зображення
Low Blue Light, Flicker-Free, sRGB 99%