Монітор Vinga 27S406-11B
Модель:27S406-11B
Уточнюйте !!!
Опис Монітор Vinga 27S406-11B
Модель
27S406-11B
Артикул
27S406-11B
Тип монітора
Безрамковий, Для програміста, Широкоформатний, Для відеомонтажу, Для дому та офісу
Діагональ дисплея
27"
Роздільна здатність
3840 x 2160
Частота оновлення екрану
60 Гц
Підсвічування
LED
Час реакції матриці
1мс (MPRT)
Яскравість
300 кд/м2
Споживана потужність в робочому режимі
39 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Інтерфейси та підключення
2 х HDMI, 2 x DisplayPort
Розміри з підставкою
615 х 444 х 170 мм
VESA
100x100 мм
Вбудовані колонки
2 х 2 Вт
Вага без упаковки
3.8 кг
Розміри без підставки
615 х 359 х 44 мм
Вага з упаковкою
5.5 кг
Технології поліпшення зображення
Low Blue Light, Flicker-Free, sRGB 99%