Монітор Vinga 27S218-21B
Модель:27S218-21B
Уточнюйте !!!
Опис Монітор Vinga 27S218-21B
Не забувайте і про підтримку стандарту VESA (75x75 мм), завдяки чому монітор може бути закріплений на стіні або встановлений на кронштейни для більшої організації робочого простору.
Модель
27S218-21B
Артикул
27S218-21B
Тип монітора
Безрамковий, Для програміста, Широкоформатний, Для відеомонтажу, Для дому та офісу, Геймерський
Діагональ дисплея
27"
Роздільна здатність
2560 x 1440
Частота оновлення екрану
180 Гц
Підсвічування
ELED
Час реакції матриці
1мс (GtG)
Яскравість
350 кд/м2
Споживана потужність в робочому режимі
48 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.3 Вт
Інтерфейси та підключення
1 х HDMI, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort, 1 x USB type-A (output)
Розміри з підставкою
620 x (450~580) x 220 мм
VESA
75x75 мм
Вбудовані колонки
2 х 2 Вт
12
Особливості
гніздо для замка Kensington, USB для зарядки пристроїв
Вага без упаковки
5.4 кг
Розміри без підставки
620 x 360 x 40 мм
Вага з упаковкою
6.8 кг
Технології поліпшення зображення
Flicker Free, Low Blue Light, HDR 10, srgb 100%