Монітор Vinga 27S207-11B
Модель:27S207-11B
Уточнюйте !!!
Опис Монітор Vinga 27S207-11B
Комп'ютери, аксесуари>Монітори та аксесуари>Монітори
Виробник
Vinga
Модель
27S207-11B
Артикул
27S207-11B
Тип монітора
Безрамковий, Широкоформатний, Для відеомонтажу, Для дому та офісу
Діагональ дисплея
27"
Тип матриці
IPS
Роздільна здатність
2560 x 1440
Частота оновлення екрану
75 Гц
Співвідношення сторін
16:9
Підсвічування
LED
Покриття
матове
Час реакції матриці
5мс (GtG)
Яскравість
300 кд/м2
Контрастність статична
1000:1
Контрастність динамічна
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Споживана потужність в робочому режимі
35 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Інтерфейси та підключення
1 х HDMI, 1 х DisplayPort
Регулювання положення
регулювання нахилу
Розміри з підставкою
615 х 444 х 170 мм
VESA
100x100 мм
Вбудовані колонки
2 х 2 Вт
Колір
чорний
Також шукають
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
Вага без упаковки
3.4 кг
Розміри без підставки
615 х 359 х 44 мм
Вага з упаковкою
5.1 кг
Технології поліпшення зображення
Low Blue Light, Flicker-Free, sRGB 99%