Монітор Vinga 27S118-21B
Модель:27S118-21B
Уточнюйте !!!
Опис Монітор Vinga 27S118-21B
Комп'ютери, аксесуари>Монітори та аксесуари>Монітори
Виробник
Vinga
Модель
27S118-21B
Артикул
27S118-21B
Тип монітора
Безрамковий, Для програміста, Широкоформатний, Для дому та офісу, Геймерський
Діагональ дисплея
27"
Тип матриці
IPS
Роздільна здатність
1920 x 1080
Частота оновлення екрану
144 Гц
Співвідношення сторін
16:9
Підсвічування
ELED
Покриття
матове
Час реакції матриці
1мс (GtG)
Яскравість
350 кд/м2
Контрастність статична
1000:1
Контрастність динамічна
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Споживана потужність в робочому режимі
48 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.3 Вт
Інтерфейси та підключення
1 х HDMI, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort, 1 x USB type-A (output)
Регулювання положення
поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті
Розміри з підставкою
620 x (450~580) x 220 мм
VESA
75x75 мм
Вбудовані колонки
2 х 2 Вт
Колір
чорний
Також шукають
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
Особливості
гніздо для замка Kensington, USB для зарядки пристроїв
Вага без упаковки
5.35 кг
Розміри без підставки
620 x 360 x 40 мм
Вага з упаковкою
6.75 кг
Технології поліпшення зображення
Flicker Free, Low Blue Light, HDR 10, srgb 100%