Монітор Vinga 27S110-11B
Модель:27S110-11B
Уточнюйте !!!
Опис Монітор Vinga 27S110-11B
Монітор підтримує підключення через один HDMI та VGA інтерфейси, що дозволяє зручно під'єднувати різноманітні джерела сигналу, будь то комп'ютер, ноутбук або ігрова консоль. Завдяки _VESA_-сумісності (75x75 мм), ви зможете легко закріпити монітор на стіні чи спеціальному кронштейні, звільняючи простір на робочому столі.
Комп'ютери, аксесуари>Монітори та аксесуари>Монітори
Виробник
Vinga
Модель
27S110-11B
Артикул
27S110-11B
Тип монітора
Безрамковий, Широкоформатний, Для дому та офісу
Діагональ дисплея
27"
Тип матриці
IPS
Роздільна здатність
1920 x 1080
Частота оновлення екрану
100 Гц
Співвідношення сторін
16:9
Підсвічування
ELED
Покриття
матове
Час реакції матриці
5мс (GtG)
Яскравість
250 кд/м2
Контрастність статична
1000:1
Контрастність динамічна
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Споживана потужність в робочому режимі
29.7 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.4 Вт
Інтерфейси та підключення
1 х VGA, 1 х HDMI
Регулювання положення
регулювання нахилу
Розміри з підставкою
616 х 480 х 200 мм
VESA
75x75 мм
Вбудовані колонки
немає
Колір
чорний
Також шукають
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
Вага без упаковки
4.2 кг
Розміри без підставки
616 х 368 х 70 мм