Монітор ViewSonic VX27G1-HD
Модель:VX27G1-HD
Уточнюйте !!!
Ігри без відблисків завдяки SuperClear IPS
Блискавична частота обновлення
Блискавична частота реакції
Попрощайтеся з розривами екрану
Розблокувати живі зображення
Захистіть свої очі з Eye ProTech
Розширені можливості підключення
Комп'ютери, аксесуари>Монітори та аксесуари>Монітори
Виробник
ViewSonic
Модель
VX27G1-HD
Артикул
VX27G1-HD
Тип монітора
Безрамковий, Широкоформатний, Геймерський
Діагональ дисплея
27"
Тип матриці
IPS
Роздільна здатність
1920 x 1080
Частота оновлення екрану
180 Гц
Співвідношення сторін
16:9
Підсвічування
WLED
Покриття
матове
Час реакції матриці
1мс (MPRT)
Яскравість
300 кд/м2
Контрастність статична
1000:1
Контрастність динамічна
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Споживана потужність в робочому режимі
макс. 31 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Інтерфейси та підключення
2 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х DisplayPort
Регулювання положення
регулювання нахилу
Розміри з підставкою
615 x 454 x 201 мм
VESA
100x100 мм
Вбудовані колонки
немає
Колір
чорний
Також шукають
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
24
Крок між пікселами, мм
Особливості
гніздо для замка Kensington
Вага без упаковки
3.5 кг
Розміри без підставки
615 x 364 x 48 мм
Вага з упаковкою
4.9 кг
Технології поліпшення зображення
Low Blue Light, HDR 10, Flicker-Free, sRGB 113%