Монітор Samsung LS40FG756EIXUA
Модель:LS40FG756EIXUA
Уточнюйте !!!
Комп'ютери, аксесуари>Монітори та аксесуари>Монітори
Виробник
Samsung
Модель
LS40FG756EIXUA
Артикул
LS40FG756EIXUA
Тип монітора
З вигнутим екраном, Безрамковий, Широкоформатний, Для відеомонтажу, Геймерський
Діагональ дисплея
40"
Тип матриці
VA
Роздільна здатність
5120 x 2160
Частота оновлення екрану
180 Гц
Співвідношення сторін
21:9
Підсвічування
WLED
Покриття
матове
Час реакції матриці
1мс
Яскравість
350 кд/м2
Контрастність статична
3000:1
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд
Споживана потужність в робочому режимі
макс. 140 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Інтерфейси та підключення
2 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х USB Type-B, 1 х DisplayPort, 2 х USB Type-А
Регулювання положення
поворот монітора (Swivel), регулювання нахилу, регулювання по висоті
Розміри з підставкою
929 х 599 х 304 мм
VESA
відсутній
Колір
чорний
Також шукають
ultrawide, TFT, LCD, великі, для фільмів, для PlayStation/Xbox
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
24
Особливості
PIP (Picture-in-Picture), PBP (Picture-by-Picture)
Вага без упаковки
11.3 кг
Розміри без підставки
929 х 423 х 196 мм
Вага з упаковкою
15.3 кг
Ширина видимої області
Висота видимої області
391 мм