Монітор Samsung LS34DG852SZXUA
Модель:LS34DG852SZXUA
Уточнюйте !!!
Комп'ютери, аксесуари>Монітори та аксесуари>Монітори
Виробник
Samsung
Модель
LS34DG852SZXUA
Артикул
LS34DG852SZXUA
Тип монітора
Геймерський
Діагональ дисплея
34"
Тип матриці
OLED
Роздільна здатність
3440 x 1440
Частота оновлення екрану
175 Гц
Співвідношення сторін
21:9
Покриття
матове
Час реакції матриці
0.03 мс
Яскравість
250 кд/м2
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
178/178
Споживана потужність в робочому режимі
49 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Інтерфейси та підключення
2 х HDMI
VESA
100x100 мм