Монітор Samsung LS32D804UAIXCI
Модель:LS32D804UAIXCI
Уточнюйте !!!
Комп'ютери, аксесуари>Монітори та аксесуари>Монітори
Виробник
Samsung
Модель
LS32D804UAIXCI
Артикул
LS32D804UAIXCI
Тип монітора
Безрамковий, Широкоформатний, Для фотографа/дизайнера, Для відеомонтажу, Для дому та офісу
Діагональ дисплея
32"
Тип матриці
VA
Роздільна здатність
3840 x 2160
Частота оновлення екрану
60 Гц
Співвідношення сторін
16:9
Підсвічування
WLED
Покриття
матове
Час реакції матриці
5мс
Яскравість
350 кд/м2
Контрастність статична
3000:1
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд
Споживана потужність в робочому режимі
55 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Інтерфейси та підключення
1 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack, RJ-45, 3 x USB 3.0, 1 х USB Type-C, 1 х USB Type-B, 1 х DisplayPort
Регулювання положення
поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті
Розміри з підставкою
713.9 x 585 x 220 мм
VESA
100x100 мм
Вбудовані колонки
немає
Колір
чорний
Також шукають
вертикальні, TFT, LCD, великі, для фільмів
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
24
Особливості
USB-концентратор, USB для зарядки пристроїв, вбудований перемикач KVM
Вага без упаковки
6.9 кг
Розміри без підставки
713.9 x 424.7 x 41.8 мм