Монітор Samsung LS27FG900XIXCI
Модель:LS27FG900XIXCI
Уточнюйте !!!
Samsung Odyssey 3D G90XF — це інноваційний 27"-дюймовий ігровий монітор, який виводить геймінг на новий рівень завдяки технології 3D, високій роздільній здатності 4K UHD, частоті оновлення 165 Гц та швидкому часу відгуку 1 мс (GtG). Цей монітор створений для геймерів, які прагнуть максимальної чіткості зображення та плавності в динамічних іграх.
  • - процесор: Intel i7 або вище, AMD Ryzen 7 1700X або вище;
  • - оперативна пам’ять: DDR5-5600 32 ГБ (2 модулі);
  • - інтерфейс: PCIe 5.0.
Модель
LS27FG900XIXCI
Артикул
LS27FG900XIXCI
Тип монітора
Діагональ дисплея
27"
Частота оновлення екрану
165 Гц
Час реакції матриці
1мс (GtG)
Яскравість
350 кд/м2
Споживана потужність в робочому режимі
макс. 78 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Інтерфейси та підключення
2 х HDMI, 1 х USB Type-B, 2 x USB 3.1, 1 х DisplayPort
Регулювання положення
поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті
Розміри з підставкою
614 х 541.5 х 203.3 мм
VESA
100x100 мм
Вбудовані колонки
2 х 5 Вт
Колір
сріблястий
Також шукають
вертикальні, TFT, LCD, великі, для фільмів
Гарантія, міс
24
Особливості
USB-концентратор, RGB підсвічування
Вага без упаковки
7.5 кг
Розміри без підставки
614 х 372.2 х 46 мм
Вага з упаковкою
9.6 кг
Ширина видимої області
596.736 мм
Висота видимої області
335.664 мм