Монітор Samsung LS27FG706EIXUA
Модель:LS27FG706EIXUA
Уточнюйте !!!
Модель
LS27FG706EIXUA
Артикул
LS27FG706EIXUA
Тип монітора
Безрамковий, Для програміста, Широкоформатний, Для відеомонтажу, Геймерський
Діагональ дисплея
27"
Частота оновлення екрану
360 Гц
Час реакції матриці
1мс
Яскравість
350 кд/м2
Споживана потужність в робочому режимі
макс. 78 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Інтерфейси та підключення
2 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х USB, 1 х USB Type-B, 1 х DisplayPort
Регулювання положення
поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті
Розміри з підставкою
613 х 553 х 264 мм
VESA
100x100 мм
Колір
чорний
Також шукають
вертикальні, TFT, LCD, великі, для фільмів
Гарантія, міс
24
Вага без упаковки
7.1 кг
Розміри без підставки
613 х 362 х 74 мм
Вага з упаковкою
8.9 кг
Ширина видимої області
596.736 мм
Висота видимої області
335.664 мм