Монітор Samsung LS27FG532EIXUA
Модель:LS27FG532EIXUA
Уточнюйте !!!
Комп'ютери, аксесуари>Монітори та аксесуари>Монітори
Виробник
Samsung
Модель
LS27FG532EIXUA
Артикул
LS27FG532EIXUA
Тип монітора
Безрамковий, Широкоформатний, Для відеомонтажу
Діагональ дисплея
27"
Тип матриці
IPS
Роздільна здатність
2560 x 1440
Частота оновлення екрану
200 Гц
Співвідношення сторін
16:9
Підсвічування
WLED
Покриття
матове
Час реакції матриці
1мс
Яскравість
240 кд/м2, 300 кд/м2
Контрастність статична
1000:1
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Споживана потужність в робочому режимі
21 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Інтерфейси та підключення
1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х DisplayPort
Регулювання положення
регулювання нахилу
Розміри з підставкою
613.2 x 463.1 x 217.4 мм
VESA
75x75 мм
Вбудовані колонки
немає
Колір
чорний
Також шукають
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
24
Вага без упаковки
3.9 кг
Розміри без підставки
613.2 x 364.5 x 50.4 мм