Монітор Samsung LS27D700EAIXUA
Модель:LS27D700EAIXUA
Уточнюйте !!!
Комп'ютери, аксесуари>Монітори та аксесуари>Монітори
Виробник
Samsung
Модель
LS27D700EAIXUA
Артикул
LS27D700EAIXUA
Тип монітора
Широкоформатний, Для відеомонтажу, Для дому та офісу
Діагональ дисплея
27"
Тип матриці
IPS
Роздільна здатність
3840 x 2160
Частота оновлення екрану
60 Гц
Співвідношення сторін
16:9
Підсвічування
WLED
Покриття
матове
Час реакції матриці
5мс
Яскравість
280 кд/м2, 350 кд/м2
Контрастність статична
1000:1
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд
Споживана потужність в робочому режимі
37 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Інтерфейси та підключення
1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х USB, 1 х DisplayPort 1.4, 1 х HDMI 2.0
Регулювання положення
регулювання нахилу
Розміри з підставкою
612.9 x 473.2 x 180 мм
VESA
100x100 мм
Вбудовані колонки
немає
Колір
чорний
Також шукають
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
36
Вага без упаковки
5 кг
Розміри без підставки
612.9 x 367.7 x 41.6 мм