Монітор AOC Q27G42ZE
Модель:Q27G42ZE
Уточнюйте !!!
Опис Монітор AOC Q27G42ZE
Монітор також оснащено високоякісною WLED-підсвіткою та статичною контрастністю 1000:1, що підсилює враження від його продуктивності та робить його ідеальним вибором для різних сценаріїв використання. Широкий вибір інтерфейсів, таких як HDMI, DisplayPort, і 3.5мм Mini-Jack, забезпечує легке підключення до будь-яких пристроїв. Додатково, регулювання нахилу монітора й можливість використання кріплення VESA 100x100 мм дозволяє зручно налаштувати робочий простір відповідно до ваших індивідуальних потреб.
Модель
Q27G42ZE
Артикул
Q27G42ZE
Тип монітора
Безрамковий, Широкоформатний, Для відеомонтажу, Геймерський
Діагональ дисплея
27"
Тип матриці
IPS
Частота оновлення екрану
240 Гц
Підсвічування
WLED
Час реакції матриці
1мс (GTG), 0.3мс (Min.)
Яскравість
300 кд/м2
Контрастність статична
1000:1
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Споживана потужність в робочому режимі
35 Вт
Інтерфейси та підключення
1 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х DisplayPort
Регулювання положення
регулювання нахилу
Розміри з підставкою
613.9 x 449.7 x 197.6 мм
VESA
100x100 мм
Вбудовані колонки
немає
Колір
чорний
36
Крок між пікселами, мм
Вага без упаковки
3.84 кг
Розміри без підставки
613.9 x 366.3 x 52.7 мм