Монітор AOC Q27G42XNE
Модель:Q27G42XNE
Уточнюйте !!!
Опис Монітор AOC Q27G42XNE
Для підключення передбачені 1 x DisplayPort та 2 x HDMI, а також вхід для навушників, що дозволяє швидко і легко підключати різноманітні пристрої. Оптимізувати робочий простір допоможе підтримка VESA 100x100 мм, яка дозволяє закріпити монітор на стіні або спеціальній стойці.
Вбудовані колонки 2 x 2 Вт надають можливість насолоджуватися якісним звуком без додаткових аудіопристроїв. Це створює справжнє кінотеатральне середовище вдома, де кожен звук оживає і доповнює візуальний ряд.
Комп'ютери, аксесуари>Монітори та аксесуари>Монітори
Виробник
AOC
Модель
Q27G42XNE
Артикул
Q27G42XNE
Тип монітора
Безрамковий, Широкоформатний, Для відеомонтажу, Геймерський
Діагональ дисплея
27"
Тип матриці
Fast VA
Роздільна здатність
2560 x 1440
Частота оновлення екрану
180 Гц
Співвідношення сторін
16:9
Підсвічування
WLED
Покриття
матове
Час реакції матриці
1мс (GtG), 0.5мс (MPRT)
Яскравість
300 кд/м2
Контрастність статична
5000:1
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Споживана потужність в робочому режимі
22 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Інтерфейси та підключення
2 х HDMI, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort
Регулювання положення
регулювання нахилу
Розміри з підставкою
613.9 х 449.6 х 197.6 мм
VESA
100x100 мм
Вбудовані колонки
2 х 2 Вт
Колір
чорний
Також шукають
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
36
Особливості
гніздо для замка Kensington, консольний режим
Вага без упаковки
3.7 кг
Розміри без підставки
613.9 х 366.3 х 51 мм