Монітор AOC Q27G42XE
Модель:Q27G42XE
Уточнюйте !!!
Опис Монітор AOC Q27G42XE
Монітор AOC Q27G42XE оснащений різноманітними інтерфейсами, включаючи 2 х HDMI, 1 х DisplayPort і 1 х 3.5мм Mini-Jack, що дозволяє легко підключати різні пристрої. Функція регулювання нахилу та сумісність з кріпленнями VESA 100x100 мм забезпечують комфортну та ергономічну роботу протягом усього дня.
Мультимедійний досвід доповнюють вбудовані стерео колонки потужністю 2 х 2 Вт, які забезпечують якісний звук без зайвих акустичних систем. За допомогою програми AOC G-Menu користувачі можуть легко налаштовувати параметри монітора під свої конкретні уподобання, що робить цей процес простим і інтуїтивно зрозумілим.
Модель
Q27G42XE
Артикул
Q27G42XE
Тип монітора
Безрамковий, Широкоформатний, Для відеомонтажу, Геймерський
Діагональ дисплея
27"
Тип матриці
Fast IPS
Частота оновлення екрану
180 Гц
Підсвічування
WLED
Час реакції матриці
1мс (GtG), 0.5мс (MPRT)
Яскравість
300 кд/м2
Контрастність статична
1000:1
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Споживана потужність в робочому режимі
27 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Інтерфейси та підключення
2 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х DisplayPort
Регулювання положення
регулювання нахилу
Розміри з підставкою
613.9 x 449.7 x 197.6 мм
VESA
100x100 мм
Вбудовані колонки
2 х 2 Вт
Колір
чорний
36
Особливості
гніздо для замка Kensington, консольний режим
Вага без упаковки
3.88 кг
Розміри без підставки
613.9 x 366.3 x 51 мм