Монітор AOC Q27G3XMN/BK
Модель:Q27G3XMN/BK
Уточнюйте !!!
Опис Монітор AOC Q27G3XMN/BK
Що стосується підключення, AOC Q27G3XMN/BK оснащений різноманітними інтерфейсами, включаючи 1x DisplayPort, 2x HDMI та 3.5 мм Mini-Jack, що робить його надзвичайно зручним для підключення до різних пристроїв, забезпечуючи бездоганну якість як зображення, так і звуку. Стандарт монтажу VESA 100x100 мм дозволяє з легкістю інтегрувати монітор у будь-яке робоче чи розважальне середовище.
Модель
Q27G3XMN/BK
Артикул
Q27G3XMN/BK
Тип монітора
Безрамковий, Широкоформатний, Для фотографа/дизайнера, Для відеомонтажу, Геймерський
Діагональ дисплея
27"
Тип матриці
Fast VA
Частота оновлення екрану
180 Гц
Підсвічування
Mini LED
Час реакції матриці
1мс (GtG)
Яскравість
700 кд/м2
Контрастність статична
4000:1
Контрастність динамічна
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд
Споживана потужність в робочому режимі
54 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Інтерфейси та підключення
2 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х DisplayPort
Регулювання положення
поворотний екран (Pivot), регулювання по висоті
Розміри з підставкою
614.4 x (403.3~533.3) x 302.6 мм
VESA
100x100 мм
Вбудовані колонки
немає
Колір
червоний, чорний
Також шукають
вертикальні, TFT, LCD, великі, для фільмів
36
Особливості
гніздо для замка Kensington, консольний режим
Вага без упаковки
5.43 кг
Розміри без підставки
614.4 x 365.6 x 71.8 мм
Вага з упаковкою
7.06 кг
Технології поліпшення зображення
CrossHair, Shadow Control, low input lag, delta e: < 2 (srgb), 98.5% DCI-P3, HDR 1000, sRGB 137.5%