Монітор AOC Q27B35S3
Модель:Q27B35S3
Уточнюйте !!!
Опис Монітор AOC Q27B35S3
Інтерфейси підключення представлені портами 1 x HDMI та 1 x DisplayPort, що дозволяє з легкістю підключати монітор AOC Q27B35S3 до різних джерел сигналу. Для більшої зручності монітор підтримує регулювання нахилу, що дозволяє максимально адаптувати його під свої потреби, а сумісність з VESA 100x100 мм забезпечує легкий монтаж на стіну.
Комп'ютери, аксесуари>Монітори та аксесуари>Монітори
Виробник
AOC
Модель
Q27B35S3
Артикул
Q27B35S3
Тип монітора
Безрамковий, Широкоформатний, Для відеомонтажу, Для дому та офісу
Діагональ дисплея
27"
Тип матриці
IPS
Роздільна здатність
2560 x 1440
Частота оновлення екрану
120 Гц
Співвідношення сторін
16:9
Підсвічування
WLED
Покриття
матове
Час реакції матриці
4мс (GtG), 1мс (MPRT)
Яскравість
300 кд/м2
Контрастність статична
1000:1
Контрастність динамічна
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Інтерфейси та підключення
1 х HDMI, 1 х DisplayPort
Регулювання положення
регулювання нахилу
Розміри з підставкою
614.5 х 451 х 195.9 мм
VESA
100x100 мм
Вбудовані колонки
немає
Колір
чорний
Також шукають
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
36
Крок між пікселами, мм
Вага без упаковки
3.12 кг
Вага з упаковкою
4.98 кг
Ширина видимої області
597.8 мм
Висота видимої області
336.3 мм
Технології поліпшення зображення
Low Blue Light, HDR 10, Flicker-Free, sRGB 102.4%