  • Ваш кошик порожній!
Монітор AOC CU34V5CW/BK
Модель:CU34V5CW/BK
Уточнюйте !!!
Опис Монітор AOC CU34V5CW/BK
Інтерфейси та підключення представлені у вигляді 1 х HDMI, 1 х DisplayPort, 1 х USB Type-C з технологією Power Delivery до 65 Вт, а також 4 х USB 3.2 і вихід для навушників. Це гарантує зручність і багатофункціональність підключення, дозволяючи легко інтегрувати монітор в будь-яку робочу чи ігрову станцію. Для ефективної роботи доступний режим "зображення поруч із зображенням" (Picture by Picture MultiView).
Дизайн виробу простий, але елегантний, виконаний у класичному чорному кольорі. Стильна підставка додає стабільності, а можливість кріплення на VESA 100x100 мм дає змогу монтувати монітор на стіні, заощаджуючи простір. Вбудовані колонки по 5 Вт пропонують якісний звук, роблячи додаткову акустичну систему не завжди необхідною.
Комп'ютери, аксесуари>Монітори та аксесуари>Монітори
Виробник
AOC
Модель
CU34V5CW/BK
Артикул
CU34V5CW/BK
Тип монітора
З вигнутим екраном, Безрамковий, Широкоформатний, Для відеомонтажу, Геймерський
Діагональ дисплея
34"
Тип матриці
VA
Роздільна здатність
3440 x 1440
Частота оновлення екрану
100 Гц
Співвідношення сторін
21:9
Підсвічування
WLED
Покриття
матове
Час реакції матриці
4мс (GtG), 1мс (MPRT)
Яскравість
300 кд/м2
Контрастність статична
3000:1
Контрастність динамічна
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Інтерфейси та підключення
1 х HDMI, 1 х USB Type-C, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort, 4 x USB 3.2
Регулювання положення
поворот монітора (Swivel), регулювання нахилу, регулювання по висоті
VESA
100x100 мм
Вбудовані колонки
2 х 5 Вт