Монітор AOC 27G2ZN3/BK
Модель:27G2ZN3/BK
Уточнюйте !!!
Опис Монітор AOC 27G2ZN3/BK
Комп'ютери, аксесуари>Монітори та аксесуари>Монітори
Виробник
AOC
Модель
27G2ZN3/BK
Артикул
27G2ZN3/BK
Тип монітора
Безрамковий, Широкоформатний, Геймерський
Діагональ дисплея
27"
Тип матриці
Fast VA
Роздільна здатність
1920 x 1080
Частота оновлення екрану
280 Гц
Співвідношення сторін
16:9
Підсвічування
WLED
Покриття
матове
Час реакції матриці
1мс (GtG), 0.5мс (MPRT)
Яскравість
300 кд/м2
Контрастність статична
4000:1
Контрастність динамічна
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Споживана потужність в робочому режимі
27 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.3 Вт
Інтерфейси та підключення
2 х HDMI, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort
Регулювання положення
поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті
Розміри з підставкою
612.5 х 398.6 х 227.4 мм
VESA
100x100 мм
Вбудовані колонки
немає
Колір
чорний
Також шукають
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
36
Особливості
гніздо для замка Kensington
Вага без упаковки
4.98 кг
Розміри без підставки
612.5 х 365.8 х 48.8 мм