Монітор AOC 25G3ZM/BK
Модель:25G3ZM/BK
Уточнюйте !!!
Опис Монітор AOC 25G3ZM/BK
Роздільна здатність FULL HD
Панель VA
240 Гц частота оновлення
0.5 мс MPRT - час відгуку рухомого зображення
1 мс час відгуку GTG - перемикання між відтінками сірого
Freesync Premium
HDMI
Мінімум рамок для неперевершеного бойового поста
Регульована за висотою підставка
Ергономічність
Режим 6 ігор
AOC G-Menu
AOC Game Color і Shadow Control
Низька затримка введення
Підходить для консольних ігор
Комп'ютери, аксесуари>Монітори та аксесуари>Монітори
Виробник
AOC
Модель
25G3ZM/BK
Артикул
25G3ZM/BK
Тип монітора
Безрамковий, Широкоформатний, Геймерський
Діагональ дисплея
24.5"
Тип матриці
VA
Роздільна здатність
1920 x 1080
Частота оновлення екрану
240 Гц
Співвідношення сторін
16:9
Підсвічування
WLED
Покриття
матове
Час реакції матриці
1мс (GtG), 0.5мс (MPRT)
Яскравість
300 кд/м2
Контрастність статична
3000:1
Контрастність динамічна
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Споживана потужність в робочому режимі
25 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.3 Вт
Інтерфейси та підключення
2 х HDMI, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort
Регулювання положення
поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті
Розміри з підставкою
557.3 х 503 х 258.8 мм
VESA
100x100 мм
Вбудовані колонки
немає
Колір
чорний
Також шукають
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
36
Особливості
гніздо для замка Kensington
Вага без упаковки
4.24 кг
Розміри без підставки
557.3 х 328.9 х 48 мм
Технології поліпшення зображення
CrossHair, Flicker-Free, Shadow Control, srgb 100%, low input lag, Motion Blur Reduction, 92% DCI-P3