Корпус Vinga CS117-400W
Модель:CS117-400W
Уточнюйте !!!
Опис Корпус Vinga CS117-400W
Стильний і в усіх відношеннях привабливий корпус CS117-400W для збору класичного комп'ютера від Vinga. Продуманий дизайн корпусу поєднує в собі високу продуктивність – в корпус вбудований блок живлення підвищеної потужності в 400 Вт – і привабливий зовнішній вигляд.
  • В якості охолоджуючих елементів використовуються вентиляційні решітки.
  • Корпус має три вбудованих роз'єми: USB 2.0, USB 3.0 і аудіо вихід.
  • Класичний корпус має вертикальний спосіб установки і типорозмір Minitower.
  • У даній моделі можна використовувати види плат – мікро типу ATX і міні-плату типу ITX.
  • Корпус виконаний з середньої товщини металу в 0.7 мм і має габаритні розміри в 180 х 355 х 300 мм.
Модель
CS117-400W
Артикул
CS117-400W
Типорозмір
Minitower
Підтримувані материнські плати
ITX, Micro - ATX
Наявність блоку живлення
з блоком живлення
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 "
відсутній
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 "
відсутній
1
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 "
1
Кількість слотів розширення
4
Місця для додаткових вентиляторів
Front 2x12 см, Back 1x12 см
Зовнішні роз'єми
1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, Audio
Особливості
з пиловим фільтром
Встановлення довгих відеокарт
до 270 мм
Максимальна висота процесорного кулера
165 мм
Матеріал корпусу
метал 0,7 мм, пластик
Розмір, мм
180 х 355 х 300 мм
ні
12
Також шукають
бюджетні
Пиловий фільтр
так
Потужність блоку живлення
400 Вт