Корпус Vinga CS116-500W
Модель:CS116-500W
Уточнюйте !!!
Опис Корпус Vinga CS116-500W
Корпус CS116розроблений для доукомплектування персональних комп'ютерів середньої потужності. Внутрішній простір моделі сегментируется на 4 слоти PCI, а також 2 зовнішніх відсіки і 4 внутрішніх. У тильній, фронтальної та бокової частинах конструкції передбачені місця для установки додаткових кулерів діаметром 8 і 12 см. Вивід гарячого повітря за межі системного блоку здійснюється через вентиляційні решітки, створені методом перфорирувания панелей. Стінки і внутрішні деталі корпуса виготовлені з високоякісної листової сталі товщиною 0.4 мм.
Модель комплектується блоком живлення потужністю 500 Вт, встановленим у верхньому сегменті блоку. Завдяки наявності портів USB 2.0 і 2 аудіовходів, робота з комп'ютером, зібраним на базі цього корпусу, буде досить комфортною для користувача. Конструкційні особливості коробки дозволяють використовувати в ній материнські плати ATX Mini і Micro. Допустима висота охолоджувальних пристроїв для процесорів, встановлених в CS116, становить 15 см. Корпус сумісний з високопродуктивними відеокартами довжиною до 33 см. Стійкість у вертикальній позиції на гладких поверхнях виробу забезпечують чотири циліндричних опорних елемента.
Модель
CS116-500W
Артикул
CS116-500W
Типорозмір
Minitower
Підтримувані материнські плати
Micro - ATX, Mini - ITX
верхнє
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 "
1
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 "
1
2
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 "
2
Кількість слотів розширення
4
Місця для додаткових вентиляторів
Front 1x12 см, Back 1x8 см
Охолоджуючі елементи
вентиляційні решітки
Підтримка рідинного охолодження
так
Встановлення довгих відеокарт
до 330 мм
Максимальна висота процесорного кулера
150 мм
Матеріал корпусу
метал 0,4 мм, пластик
Розмір, мм
185 x 352 x 372 мм
Вага, кг
2.4
ні
Потужність блоку живлення
500 Вт
Коннектори/роз'єми
20+4 pin, 2 x SATA, 4 pin
Максимальна довжина БЖ
140 мм