Корпус Vinga CS116-450W
Модель:CS116-450W
Уточнюйте !!!
Опис Корпус Vinga CS116-450W
Корпус CS116 розроблений для доукомплектування персональних комп'ютерів середньої потужності. Внутрішній простір моделі сегментируется на 4 слоти PCI, а також 2 зовнішніх відсіки і 4 внутрішніх. У тильній, фронтальної та бокової частинах конструкції передбачені місця для установки додаткових кулерів діаметром 8 і 12 см. Вивід гарячого повітря за межі системного блоку здійснюється через вентиляційні решітки, створені методом перфорирувания панелей. Стінки і внутрішні деталі корпуса виготовлені з високоякісної листової сталі товщиною 0.4 мм.
Модель комплектується блоком живлення потужністю 450Вт, встановленим у верхньому сегменті блоку. Завдяки наявності портів USB 2.0 і 2 аудіовходів, робота з комп'ютером, зібраним на базі цього корпусу, буде досить комфортною для користувача. Конструкційні особливості коробки дозволяють використовувати в ній материнські плати ATX Mini і Micro. Допустима висота охолоджувальних пристроїв для процесорів, встановлених в CS116, становить 15 см. Корпус сумісний з високопродуктивними відеокартами довжиною до 33 см. Стійкість у вертикальній позиції на гладких поверхнях виробу забезпечують чотири циліндричних опорних елемента.
Модель
CS116-450W
Артикул
CS116-450W
Типорозмір
Minitower
Підтримувані материнські плати
Micro - ATX, Mini - ITX
Наявність блоку живлення
з блоком живлення
Розташування блоку живлення
верхнє
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 "
1
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 "
1
2
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 "
2
Кількість слотів розширення
4
Місця для додаткових вентиляторів
Front 1x12 см, Back 1x8 см
Охолоджуючі елементи
вентиляційні решітки
Підтримка рідинного охолодження
так
Зовнішні роз'єми
2 x USB 2.0, 2 x Audio
Встановлення довгих відеокарт
до 330 мм
Максимальна висота процесорного кулера
150 мм
Матеріал корпусу
метал 0,4 мм, пластик
Розмір, мм
185 x 352 x 372 мм
Вага, кг
2.4
ні
Потужність блоку живлення
450 Вт
Коннектори/роз'єми
20+4 pin, 2 x SATA, 4 pin
Модель блоку живлення
Vinga PSU-400-12
Максимальна довжина БЖ
140 мм