Корпус Vinga CS115-450W
Модель:CS115-450W
Уточнюйте !!!
Опис Корпус Vinga CS115-450W
Універсальне рішення
Vinga CS115 — класичний комп'ютерний корпус формату Midi-Tower для материнок ATX та Micro-ATX. Відмінно підійде для створення на його основі комп’ютерних систем різного рівня складності та призначення. Стінки і внутрішні деталі корпуса виготовлені з високоякісної листової сталі товщиною 0.4 мм.
Гнучкість конфігурацій
Корпус надає можливості для установки відеокарти довжиною до 330 мм та кулера охолодження для процесора висотою до 150 мм. Внутрішній простір моделі сегментується на 7 слотів PCI.
Додаткові можливості
Для підключення, управління і контролю за комп'ютерною периферією в арсеналі корпусу є роз'єми 2xUSB 2.0, HD AUDIO + MIC, кнопки і індикатори Power, Reset. У корпус вбудовано блок живлення, потужністю 450W.
Ніякого перегріву
Модель
CS115-450W
Артикул
CS115-450W
Типорозмір
Miditower
Підтримувані материнські плати
ATX, Micro - ATX
верхнє
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 "
1
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 "
відсутній
1
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 "
2
Кількість слотів розширення
7
Місця для додаткових вентиляторів
Front 3x12 см, Back 1x8 см
Встановлення довгих відеокарт
до 330 мм
Максимальна висота процесорного кулера
150 мм
Матеріал корпусу
метал 0,4 мм, пластик
Розмір, мм
173 х 410 х 370 мм
Потужність блоку живлення
450 Вт
Максимальна довжина БЖ
140 мм