  • Ваш кошик порожній!
Корпус Vinga CS114-450W
Модель:CS114-450W
Уточнюйте !!!
Опис Корпус Vinga CS114-450W
Універсальне рішення
Vinga CS114 — класичний комп'ютерний корпус формату Midi-Tower для материнок ATX та Micro-ATX. Відмінно підійде для створення на його основі комп’ютерних систем різного рівня складності та призначення. Стінки і внутрішні деталі корпуса виготовлені з високоякісної листової сталі товщиною 0.4 мм.
Гнучкість конфігурацій
Корпус надає можливості для установки відеокарти довжиною до 330 мм та кулера охолодження для процесора висотою до 150 мм. Внутрішній простір моделі сегментується на 7 слотів PCI.
Додаткові можливості
Для підключення, управління і контролю за комп'ютерною периферією в арсеналі корпусу є роз'єми 2xUSB 2.0, HD AUDIO + MIC, кнопки і індикатори Power, Reset. У корпус вбудовано блок живлення, потужністю 450W.
Ніякого перегріву
Комплектуючі до ПК>Корпуси
Виробник
Vinga
Модель
CS114-450W
Артикул
CS114-450W
Клас корпусу
Класичні
Типорозмір
Miditower
Спосіб установки
вертикальний
Підтримувані материнські плати
ATX, Micro - ATX
Наявність блоку живлення
з блоком живлення
Розташування блоку живлення
верхнє
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 "
2
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 "
відсутній
1
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 "
2
Кількість слотів розширення
7
Місця для додаткових вентиляторів
Front 3x12 см, Back 1x8 см
Охолоджуючі елементи
вентиляційні решітки
Зовнішні роз'єми
2 x USB 2.0, 2 x Audio
Встановлення довгих відеокарт
до 330 мм
Максимальна висота процесорного кулера
150 мм
Матеріал корпусу
метал 0,4 мм, пластик
Розмір, мм
173 х 410 х 370 мм
Колір
чорний
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
Потужність блоку живлення
450 Вт
Максимальна довжина БЖ
140 мм