  • Ваш кошик порожній!
Корпус Vinga CS113-400W
Модель:CS113-400W
Уточнюйте !!!
Опис Корпус Vinga CS113-400W
Корпус Vinga CS113 – класичне рішення для малопотужних ПК. У ньому можна зібрати комп'ютер для особистого кабінету або офісу. Він незамінний там, де не потрібна високопродуктивна оргтехніка. Модель має дуже компактні габарити, при цьому в ній є все, що потрібно, включаючи вбудований блок живлення на 400 Вт, оснащений кулером. Такої потужності БЖ з лишком достатньо для задоволення потреб інтегрованих відеоадаптерів. Вентиляційні решітки розміщені на тильній панелі, а також у вигляді невеликого перфорованого віконця на передній та правій бічній стіні.
Обмеження для внутрішніх деталей досить стандартні – це:
  • максимальна висота для процесорного кулера 165 мм;
  • довгі відеокарти можуть мати довжину до 290 мм;
  • максимально допустима довжина БП 200 мм.
У верхній частині передньої панелі конструкції розташовані виходи USB і аудіо, а ще клавіша аварійного перезавантаження і велика кнопка відключення/подачі живлення. Є роз'єми 24 pin, PATA і SATA. Для HDD/SSD передбачено по одному відсіку на 2.5 та 3.5 дюйма. Всі елементи корпусу виготовлені з пластику і листової сталі товщиною 0.45 мм, захищеної від корозії сучасними високотехнологічними методами обробки. На донній панелі розташовуються опорні циліндричні пристрої, що забезпечують стабільність при постановці виробу в робоче вертикальне положення на слизьку поверхню.
Комплектуючі до ПК>Корпуси
Виробник
Vinga
Модель
CS113-400W
Артикул
CS113-400W
Клас корпусу
Класичні
Типорозмір
Miditower
Спосіб установки
вертикальний
Підтримувані материнські плати
ATX, Micro - ATX, Mini - ITX
Наявність блоку живлення
з блоком живлення
Розташування блоку живлення
верхнє
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 "
відсутній
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 "
відсутній
1
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 "
1
Кількість слотів розширення
7
Кількість і розмір встановлених вентиляторів
1 х 120 мм
Місця для додаткових вентиляторів
Front 2x12 см
Охолоджуючі елементи
вентиляційні решітки
Підтримка рідинного охолодження
так
Зовнішні роз'єми
2 x USB 2.0, 2 x Audio
Встановлення довгих відеокарт
до 290 мм
Максимальна висота процесорного кулера
165 мм
Матеріал корпусу
метал 0,45 мм, пластик
Розмір, мм
207 x 412 x 347 мм
Вага, кг
2.6
Колір
чорний
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
Потужність блоку живлення
400 Вт
Максимальна довжина БЖ
200 мм