Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-1500 LCD,12V (RTSW-1500 LCD 12)
Модель:RTSW-1500 LCD 12
Уточнюйте !!!
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-1500 LCD, 12V є втіленням надійності та високої функціональності, гарантує безперервне живлення для вашого обладнання в разі проблем з основним електропостачанням. Вироблений на базі лінійно-інтерактивної архітектури, цей ДБЖ потужністю 1050 Вт (1500 ВА) забезпечує стабільну роботу навіть у випадку нестійкої напруги з електричних мереж. Унікальна особливість моделі - вихідна напруга у формі чистої синусоїди, що забезпечує безпеку для найчутливіших пристроїв.
Ritar RTSW-1500 LCD відповідає всім вимогам сучасності, надаючи можливість підключити два пристрої через Euro-розетки (Schuko). Завдяки вбудованому інтерфейсу RS-232, ви легко зможете інтегрувати пристрій у свою систему, налаштовуючи його для оптимальної роботи. Зовнішня акумуляторна батарея є гнучким рішенням, що дозволяє обирати батареї з необхідними характеристиками, підтримуючи напругу на рівні 12 В.
Периферія, оргтехніка>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Виробник
Ritar
Модель
RTSW-1500 LCD,12V
Артикул
RTSW-1500 LCD 12
Призначення
для побутової техніки, для квартири, для ноутбуків, для холодильників, для домашніх ПК
Тип виробу
тривалої дії з правильною синусоїдою
Тип архітектури
лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання
класичний
Потужність, Вт
1050 Вт
Потужність, ВА
1500 В*А
Форма вихідної напруги
правильна (чиста) синусоїда
Вхідна напруга
Автон. робота при max навантаж
залежить від АКБ(зовнішня)
Акумуляторна батарея
зовнішня (опція)
Вбудована батарея
без батареї
Кількість розеток
2 x Schuko
Інтерфейс підключення
RS-232
РК-дисплей
дисплей
Також шукають
потужні, для дому, на 220 вольт
Розмір, мм (ШхГхВ)
400 х 145 х 210 мм
Вага, кг
21 кг
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
24
Час переходу на батарею, мс
2-6
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт
2
Напруга зовнішньої АКБ
12 В