Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP1500 (900W) Proxima-L (RTP1500L)
Модель:RTP1500L
Уточнюйте !!!
З потужністю 900 Вт та 1500 В*А, цей пристрій здатен підтримувати безперебійну роботу важливих електроприладів навіть під час непередбачених ситуацій. Особливо це важливо для електроприладів, чутливих до відключень, таких як газові та електричні котли, медичне обладнання, сервери або мережеве обладнання.
Однією з ключових характеристик Ritar RTP1500 є його здатність живити прилади завдяки вбудованій батареї потужністю 12V / 9 AH x 2, що дозволяє приладу функціонувати в автономному режимі. Вхідна напруга у діапазоні 175-265 В і апроксимована (ступінчаста) синусоїда вихідної напруги гарантують надійний захист навіть у разі стрибків напруги.
Периферія, оргтехніка>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Виробник
Ritar
Модель
RTP1500 (900W) Proxima-L
Артикул
RTP1500L
Призначення
для відеоспостереження, для ноутбуків, для домашніх ПК
Тип виробу
резервні з апроксимованої синусоїдою
Тип архітектури
лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання
класичний
Потужність, Вт
900 Вт
Потужність, ВА
1500 В*А
Форма вихідної напруги
апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Вхідна напруга
Акумуляторна батарея
вбудована
Кількість АКБ
2
Вбудована батарея
12V / 9 AH x 2
Кількість розеток
4 x Schuko
РК-дисплей
дисплей
Також шукають
на 220 вольт
Розмір, мм (ШхГхВ)
340 х 140 х 160 мм
Вага, кг
14.8 кг
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
24
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт
4
Додатково
не сумісний з БЖ з APFC
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP1500 (900W) Proxima-L (RTP1500L) Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP1500 (900W) Proxima-L (RTP1500L)