Пристрій безперебійного живлення nJoy Aten Pro 3000VA USB (PWUP-OL300AP-AZ01B)
Модель:PWUP-OL300AP-AZ01B
Уточнюйте !!!
Цей ІБЖ потужністю 2700 Вт та 3000 ВА здатний витримати значні навантаження, надаючи живлення з правильною (чистою) синусоїдою. Це робить його ідеальним для живлення делікатних пристроїв, таких як сервери, мережеве обладнання та інші критично важливі пристрої, що потребують стабільної та якісної електроенергії. Завдяки вхідній напрузі від 120 до 300 В, Aten Pro легко адаптується до коливань мережі, забезпечуючи стабільність у найскладніших умовах.
Вбудована акумуляторна система складається з шести батарей 12V / 9 AH, що гарантує тривалу автономну роботу та безперебійну підтримку навіть за довготривалого відключення живлення. Перевагою цього пристрою є наявність чотирьох Euro-розеток (Schuko), що дозволяє одночасно підключати кілька пристроїв.
Периферія, оргтехніка>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Виробник
nJoy
Модель
Aten Pro 3000VA USB
Артикул
PWUP-OL300AP-AZ01B
Призначення
для мережевого обладнання, для котлів, для робочих станцій, для серверних стійок
Тип виробу
тривалої дії з правильною синусоїдою
Тип архітектури
безперервної дії (on line)
Тип виконання
класичний
Потужність, Вт
2700 Вт
Потужність, ВА
3000 В*А
Форма вихідної напруги
правильна (чиста) синусоїда
Вхідна напруга
Автон. робота при max навантаж
3 хв
Акумуляторна батарея
вбудована
Кількість АКБ
6
Вбудована батарея
12V / 9 AH x 6
Кількість розеток
4 x Schuko
Інтерфейс підключення
USB, SmartSlot, RS-232
РК-дисплей
дисплей
Також шукають
для насосів опалення, для дому, на 220 вольт
Розмір, мм (ШхГхВ)
190 х 421 х 318 мм