Дата кабель USB-C to Lightning 1.0m 27W grey ColorWay (CW-CBPDCL061-GR)
Модель:CW-CBPDCL061-GR
Уточнюйте !!!
Кабель синхронізації ColorWay Apple USB-C to Lightning (27W) - це високотехнологічний і надійний аксесуар для зручної синхронізації Apple-пристроїв. Він дозволяє підключати iPhone, iPad або iPod з роз'ємом Lightning до порту USB-C на MacBook або Thunderbolt 3 (USB-C) на MacBook Pro. Кабель підтримує використання з адаптерами живлення Apple потужністю 18Вт, 20Вт, 29Вт, 61Вт або 87Вт для швидкої зарядки пристроїв iOS. Використання Apple USB-C to Lightning дозволяє користуватися функцією швидкої зарядки для iPhone 8 та новіших моделей iPhone, а також деяких моделей iPad Pro. Міцний кабель з унікальним плетінням захищає його від зносу та зламів при тривалому використанні. Довжина кабелю 1 метр робить синхронізацію зручною. Високоякісні матеріали забезпечують довговічність кабелю. Вибір кольорів (чорний, синій, зелений, сірий, рожевий, фіолетовий) дозволяє підібрати кабель, що ідеально підходить до вашого пристрою.
Особливості
  • Підтримка швидкої зарядки Apple 27W: Висока потужність для швидкого заряджання iPhone (починаючи з iPhone 8 та новіші).
  • Універсальність: Ідеально підходить для використання вдома, в офісі або в подорожі.
  • Естетичний дизайн: Сучасний вигляд, який доповнить будь-який пристрій.
  • Швидкість передачі даних: до 480 Mbps (60 MB/s)
Комплектуючі до ПК>Кабелі та перехідники>Дата-кабелі
Виробник
ColorWay
Модель
USB-C to Lightning 1.0m 27W grey
Артикул
CW-CBPDCL061-GR
Тип
кабель
Тип конектора 1
USB Type-C
Тип конектора 2
Lightning
Довжина
1 м
Колір
сірий
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
6
Номінальний струм
3 А
Особливості
27 W
Дата кабель USB-C to Lightning 1.0m 27W grey ColorWay (CW-CBPDCL061-GR) Дата кабель USB-C to Lightning 1.0m 27W grey ColorWay (CW-CBPDCL061-GR) Дата кабель USB-C to Lightning 1.0m 27W grey ColorWay (CW-CBPDCL061-GR) Дата кабель USB-C to Lightning 1.0m 27W grey ColorWay (CW-CBPDCL061-GR)