Дата кабель USB 2.0 AM to USB-C 2.0m 60W white Digitus (AK-300340-020-W)
Модель:AK-300340-020-W
Уточнюйте !!!
DIGITUS AK-300340-020-W — це силіконовий кабель USB-A > USB-C довжиною 1 метр, створений для швидкого заряджання та синхронізації пристроїв. Він підтримує стандарт USB 2.0 зі швидкістю передачі даних до 480 Мбіт/с, що підходить для повсякденних задач, таких як обмін файлами чи підключення мобільних пристроїв. Завдяки підтримці Power Delivery, кабель забезпечує заряджання потужністю до 60 Вт (20 В, 3 А), що дозволяє швидко заряджати смартфони, планшети та інші сумісні гаджети.
Комплектуючі до ПК>Кабелі та перехідники>Дата-кабелі
Виробник
Digitus
Модель
USB 2.0 AM to USB-C 2.0m 60W white
Артикул
AK-300340-020-W
Тип
кабель
Тип конектора 1
USB 2.0 (A)
Тип конектора 2
USB Type-C
Довжина
2 м
Колір
білий
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
Особливості
штекер типу C можна використовувати з обох сторін, міцний кабель із терміном служби до 25 000 згинань (на основі внутрішніх випробувань), підтримує функцію доставки живлення через USB з 20 В, 3 А та 60 Вт, підтримує швидкість передачі даних 480 Мбіт/с, зворотна сумісність з USB 2.0 і USB 1.1, AWG: 24
Дата кабель USB 2.0 AM to USB-C 2.0m 60W white Digitus (AK-300340-020-W) Дата кабель USB 2.0 AM to USB-C 2.0m 60W white Digitus (AK-300340-020-W) Дата кабель USB 2.0 AM to USB-C 2.0m 60W white Digitus (AK-300340-020-W) Дата кабель USB 2.0 AM to USB-C 2.0m 60W white Digitus (AK-300340-020-W)