Дата кабель USB 2.0 AM to USB-C 1.0m 120W black Essager (EXC120-CG01-P)
Модель:EXC120-CG01-P
Уточнюйте !!!
Комплектуючі до ПК>Кабелі та перехідники>Дата-кабелі
Виробник
Essager
Модель
USB 2.0 AM to USB-C 1.0m 120W black
Артикул
EXC120-CG01-P
Тип
кабель
Тип конектора 1
USB
Тип конектора 2
USB Type-C
Довжина
1 м
Колір
чорний
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
6
Особливості
тканинне обплетення, Поповнення заряду акумулятора інших пристроїв відбувається з параметрами 9 В/2 А (18 Вт)
Дата кабель USB 2.0 AM to USB-C 1.0m 120W black Essager (EXC120-CG01-P) Дата кабель USB 2.0 AM to USB-C 1.0m 120W black Essager (EXC120-CG01-P) Дата кабель USB 2.0 AM to USB-C 1.0m 120W black Essager (EXC120-CG01-P)